Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Modulo: Hány ponttól kaphatok...

Modulo: Hány ponttól kaphatok rendszeres szociális ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hány ponttól jár a szociális ösztöndíj egyetemistáknak?

Tanulmányi pontom: 160

Szociális helyzetpontom: 139

Amúgy amikor megnézem a kollégiummal kapcsolatos adatlapot, ott a szociális helyzetpont 167, nem értem miért különbözik attól, amit a szociális ösztöndíjas adatlapon kimutat. Esetleg ha tud valaki segíteni, megköszönném!


2016. aug. 17. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A rendszeres szociális ösztöndíj ponthatára mindig változik. Általában 120 körül szokott lenni a határ, úgyhogy valószínűleg megkapod, de ne vedd 100%-ra.


Arra viszont még én se jöttem rá 3 év alatt, hogy miért magasabb a kolis űrlapon a szociális pont. Valószínűleg az lehet, hogy más szorzót használ vagy ad rá extra pontokat.

2016. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ez nem egy fix összeg, hanem a pontok nagyságától függ?
2016. aug. 17. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Van egy minimum és egy maximum összeghatár, gondolom minél magasabb pontot kap valaki annál nagyobb összeget kaphat.

Itt van pl. az egy évvel ezelőtti ponthatár:

[link]


A ponthatár pedig attól függ, hogy hányan adják be a kérelmet és hogy ki milyen magas pontot kap.

2016. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. aug. 17. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Milyen szak ha szabad megkérdezni?
2016. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemzetközi tanulmányok. Tudom, sokan leszólják, de ezt akartam, meglátom hogyan alakul.
2016. aug. 17. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond, ha te ezt akarod és szeretnéd csinálni akkor csináld. :) Még lenne egy utolsó kérdésem. Melyik koliba jelentkeztél? Ha a Mórába akkor valószínűleg összefutunk.
2016. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele :) Igen, a Mórába! Bár a motivációs levélről későn értesültem, és csak tegnap tudtam eljuttatni egy ismerősöm által (vajdasági vagyok), azt mondták, hogy elfogadják, és majd értesítenek. Te mire jelentkeztél?
2016. aug. 17. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem. :) Én már 3 éve az SZTE-n tanulok, idén diplomáztam és most kezdem a történelem mester képzést.
2016. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és további sok sikert! :) Gondolom nekem is lesz majd mit tanulni töriből :D
2016. aug. 17. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!