Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit és hogyan kell tanulnom...

Mit és hogyan kell tanulnom hogy manga szerkesztő lehessek?

Figyelt kérdés
Hát ha valaki érthetően leírná, megköszönném ^.^

2016. aug. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Megtanulsz anyanyelvi szinten japánul, kiköltözöl Japánba egy grafikus iskola elvégzése után, több évtizedet gürcölsz, mire egy-két japán mangamagazinos fejes elismeri, hogy bár külföldi vagy, tudsz eredményes munkát végezni, és úgy hatvan éves korodra megkapod az állást egy amatőr mangaka mangáján dolgozva, ami valószínűleg nem túl népszerű (ezért adták neked).

Sok sikert.

2016. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell értsek az előzővel, esetleg amit megpróbálhatsz, hogy nyugati képregénykiadóknál megérdeklődöd, hogy hogy működik ez (nyelvtudás itt is fog kelleni, de pl. Belgiumnak nagyon nagy a képregénykultúrája, és asszem Németországban még mangakiadók is vannak).
2016. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nekem nem tiszta: te ezt most hivatásszerűen szeretnéd csinálni? És hol a nagyvilágban?
2016. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon biztató xd Magyarországon akartam volna Angol nyelvtudással ha kell. :D Igazából csak reménykedtem. xd Nincs semmi olyan munka amihez kedvem lenne, esetleg lehetnék valamilyen Magyar mangaka aztán egy angol változatomat lefordítatnék Japánra, hogy majd kipostázzam valakinek, a telefonszámomat oda írom, és akkor tartanánk angol nyelven a kapcsolatot és ha tetszik a történetem, akkor örülhetek a fejemnek. xd
2016. aug. 22. 18:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Videóblogerkedésből meg lehet élni? Már ha van ilyen szó? :D
2016. aug. 22. 18:48
 6/7 anonim válasza:
Elvileg igen... Bár elég kevés pénzed lesz. :/
2016. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akk valami mást kell összehoznom...
2016. nov. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!