Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsga menete hogy zajlik?

"Kovács" Ernő kérdése:

Pótvizsga menete hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Nemsokara megyek pótvizsgázni matekból és angolból, 11.ben megbuktam. Mivel még nem voltam ilyen helyzetben, nem tudom hogy zajlik ennek a menete. Hány százaléktól van meg a kettes, vagy ez tanárfüggő? Szóbelizni csak akkor kell ha nem értem el a kettes szintet? És nagyjából mire számítsak, nagyon nehéz lesz? Előre is köszönöm az értelmes válszokat. (És tudom, évközben kellett volna tanulni, már énis rájöttem, nem kell ezt ujra leirni)

2016. aug. 22. 14:18
 1/2 anonim válasza:

nálunk 60% kell, és azt mondják hogy egy akár 2-3 oldalas témazáró jellegű dolgozatra készüljek és vegyes feladatok lesznek (biológia)


sajnos (vagy nem) ez tanárfüggő, de ha tanultál azért valamennyit meg látják hogy akarod akkor nem fognak direkt szopatni, meg hát nekik se jó gondolom ott ülni.


angol meg matek szerintem húzós lehet mivel nem lehet bemagolni, de még azért van pár napod szóval kitartás :)

2016. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Matekból ha bizonyos pontszámot (v. százalékot) elérsz, akkor nem feltétlenül kell menni szóbelire.

De a másik tantárgyból szokott lenni írásbeli, meg szóbeli is

2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!