Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az E-learning-et lehet okos...

Az E-learning-et lehet okos telefonnal csinálni?

Figyelt kérdés
Most szeretném. El kezdeni a jogosítványt, de nem tudom hogy az E-learning-et csak laptopon lehet használni vagy okos telefonnal is? A másik. Kérdésem pedig az lenne, hogy jobb mint a tan termi oktatas? És ha igen akkor miért?
2016. aug. 22. 19:40
 1/2 p.aliz99 válasza:

Sajnos csak laptopon vagy asztali gépen tudod majd használni, telefonról nem is engedi úgy tudom, bár én nem próbáltam csak az autós iskolában mondták.

Szerintem jobb mert nem vagy megkötve hogy mikor kell menned az órákra, akkor csinálod amikor akarod, és én 5 nap alatt megcsináltam a tanfolyamot, nem kell hetekig járkálni. Viszont kicsit nehézkesebb megérteni és jobban lefáraszt a sok olvasás. Nekem bejött, ajánlom másnak is.

2016. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább maradtam a tantermi oktatásnál :)
2016. aug. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!