Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igy hova tudok el menni...

Igy hova tudok el menni dolgozni vagy egyáltalán el tudok így menni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok sajnos nem tudok napali iskolába járni de azért az iskolát valamilyen módon szereretném folytatni és úgy döntöttem hogy egy esti gimnáziumba be iratkozom mellette el tudok menni dolgozni mert utána néztem diák munkára nem vesznek fel mert esti tagozat a rendes munkához ahol minden nap dolgozok oda fel vennének? teljesen bizonytalan vagyok hogy tudnám az esti gimnázium mellett meg oldani a munkát?
2016. aug. 23. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, felvesznek, 16. életév betöltéséig áll fenn a tankötelezettség, utána ugyanúgy tudsz munkát vállalni mint bárki más.
2016. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!