Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek gólyatáborba,...

Ha nem megyek gólyatáborba, nem mehetek egyetemre sem?

Figyelt kérdés

Ma felhívtak a HÖK-ösök, mivel lecsúsztam a gólyatáborba való regisztrációról, de még pótolhatom. Ugyanakkor mondták, hogy a gólyatábor kötelező, fizessem be a pénzt, regisztráljak, mert különben kitörölnek az egyetem névsorából, ergo nem nyerek felvételt az egyetemre. Azt mondták, hogy beiratkozni is csak a gólyatábor keretében tudok és az évnyitón is kötelező megjelenni.

Ha bármelyiket is kihagyom akkor úszik az egyetem.


Szerintetek mennyire vegyem komolyan ezt a ,,fenyegetést"?



2016. aug. 23. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szájuk járt... Ők NEM húzhatnak ki onnan, beiratkozás a suliban van, állítólag fent van a neten az időpont, hogy hányadikán.

Melyik ez a csodás iskola, ahol ezzel "zsarolnak"?

2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé durvának hangzik. :D Vagy kamu, vagy lehetne ebből egy nagy balhét csapni.


Gólyatábor nem kötelező, ez benne van abban is amit kiküldtek felvételi tájékoztató csomag.

Emellett az évnyitón való megjelenés sem kötelező, csak szintén erősen ajánlott. Ha kilenne jelentve, hogy nem kötelező akkor nem menne el senki, ennyire egyszerű, bár van olyan hely ahol tényleg elkell menni, mert mini eskü, stb. van.

Ennek ellenére, ez sem kizáró ok! Hiszen a ponthatár elérése az egyetlen fontos, feltétele annak, hogy beiratkozhass.


Én személy szerint a Debreceni Egyetemre fogok járni, sem gólyatáborban, sem az évnyitón nem fogok megjelenni.

Mindkettő abból az indokból, hogy dolgozom.

2016. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az iskolát nem szeretném elárulni. Nyilván ők is olvasnak fórumokat...

De valóban így történt. Gyakorlatilag megzsaroltak, hogy ha nem megyek el és nem fizetem be az összeget akkor ne is menjek egyetemre, mert ki leszek húzva a névsorból...

2016. aug. 23. 15:57
 4/23 lio77 ***** válasza:
100%
A kábszi rossz. EL ne hidd,nyugi. :D
2016. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel ezt ezeket az idiótákat, ilyet nem tehetnek, nem zsarolhatnak meg ilyennel.
2016. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni Egyetem?

Csak azért kérdezem, mert a beiratkozás a gólyatáborban lesz. Szerintem kamu, ha nem akarsz akkor nem mész.

Beiratkozni viszont menj el.:D

2016. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg őket, hogy mutassák meg az egyetem oldaláról letölthető, a beiratkozásra vonatkozó szabályzatban, hogy hol van írva, hogy ha nem mégy el, akkor nem iratkozhatsz be. Tutira nem lesz ott, hiszen ez sehol se feltétel, egyik gólyatábor se kötelező. Lehet ez is a gólyatábori szívatás része, éljenek a EHK-sok.
2016. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, szintén Debrecenibe megyek, de semmi hasonló fenyegetést nem kaptam. :D
2016. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem, nem a debrecei egyetem az

a tanulmányi tájékoztatóban benne van, hogy a szeptember 2-ig kell benyújtani a beiratkozási lapot, ha a beiratkozási időpont nem megfelelő nekünk; ugyanakkor fel van tüntetve, hogy az évnyitó sem kötelező csak ajánlott

a gólyatáborról egy szó sincs...

2016. aug. 23. 16:49
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos hök-ösök találtak rád, a gólyatáborra befizetett pénz jó részét mindenhol lenyúlják.
2016. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!