Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam évvégén nem mentem...

Megbuktam évvégén nem mentem pótvizsgázni, mehetek így érettségizni?

Figyelt kérdés
4.évvégén megbuktam töriből, és a matek szóbeli nem ment. Augusztusban nem mentem el pótvizsgázni töriből de így, mehetek októberben matekból érettségizni?

2016. aug. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Matekból igen, töriből nem.
2016. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Matekbol mehetsz, csak aruld mar el miert jo ezt csinalni... ha mar egy egesz tanevig lusta voltal teljesiteni azt a cirka fogyatekos szintet amit kozepiskolaban varnak akkor most, mikor semmi mas dolgod nem lenne csak elolvasni par oldalt es bemenni majd elmondani, akkor miert jo magadat ilyen helyzetbe hozni? Persze tudom most jon majd a "de te 15 testveredet tartod el gyari munkaval 3 eves korod ota" :"D.
2016. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Szomorú hogy ma már mindenkinek van érettségije...

Ez a szomorú hogy neki is lesz előbb utóbb pedig láthatóan nem való neki...

2016. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csorótol mit sajnaljatok mar azt a szaros erettsegit😂😂😂
2016. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!