Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. -as gyerek kezdhet hatosztá...

8. -as gyerek kezdhet hatosztályos osztályba? /7. -12. /

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról, volna szó, hogy 7. osztályt elvégző gyerek kezdhet, e gimnáziumban, hatosztályos évfolyamban?

Mivel 7.-től 12.-ig van ez az évfolyam, így 8.-ban "csatlakozhat"?

Az előző iskola, ahova járt, meg fog szűnni és oda szeretne járni, idősebb testvéreivel.

Csak nem tudom, hogy 8.h-ba átvennék e, vagy csak 7.-es, illetve 9.-es tanulókat.

Átlaga eléri az iskola követelményt /(4.0), emellett közel is volna lakhelyünkhöz.


Válaszokat köszönöm!



2016. aug. 25. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam hetedikben (hatosztályos első éve) aki kijárta a hetediket, aztán jött ide. Ő kétszer járta a hetedik osztályt, egyszer általánosban, egyszer velünk. De az ő esete kivételes volt, mivel annyit versenyzett, hogy szinte magántanulónak kellett lennie, alig járt iskolába, jót tett neki az ismételt év. Ő 20 évesen ballagott.


Mivel a hatosztályos tananyaga kicsit különbözik a többitől, pl. töriből, jó, hogy felmerült bennetek ez a kérdés. Mindenképp az igazgatóval, személyesen beszéljétek meg, mert szerintem rajta múlik. Én nem látnám akadályát, az alapján, amit én tapasztaltam hatosztályos hetedik-nyolcadikban. Max. kicsit keményebben kell majd tanulnia, lesz egy-két dolog ami kimaradt és be kell pótolni.

2016. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. aug. 25. 15:56
 3/3 anonim válasza:
Én hatosztályosba járok, és hozzánk idén is jelentkeznek újak. Tavaly félévkor is jöttek hozzánk. Után felvétel mindig van. Szerintem az a legjobb, ha érdeklődsz.
2016. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!