Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Láttam, hogy kell írni 0....

Láttam, hogy kell írni 0. zh-t a BME-n fizikából és matekból. Mi van akkor, ha ezek nem sikerülnek, nem kezdheted el az egyetemet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 19:58
 1/3 lio77 ***** válasza:
87%
Úgy tudom,hogy akkor ilyen felzárkoztató kurzusra is kell járnod.Kirúgni ezért nem fognak.
2016. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Van mindkettőnek pótlási lehetősége, 2-2 alkalommal is, majd decemberben.

A fizika csak annyira jó, hogy ha megírod, hogy kisZH-t kivált. De ha meg se írod, vagy nem sikerül, semmi következménye nem lesz.

Matekból az aláírás feltétele, szóval ott pótolnod kell.

Természetesen elkezdheted az egyetemet, főleg, mert kb. semmi köze nincs az ottani tananyagnak a középsulishoz (az emelt szintet leszámítva).

2016. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként igen, a poótZH-k helyett felvehetsz bevezető fizika és bevezető matematika tárgyakat is, ahol pluszban gyakoroltok.
2016. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!