Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a beiratkozási nap...

Egyetemen a beiratkozási nap előtt is beiratkozhatok?

Figyelt kérdés

Ugye megvan hirdetve, hogy hányadikán lesz a beiratkozás, de az a baj, hogy én aznap dolgozom még úgyhogy nem tudok elmenni. Szerintetek előtte napon, ha ügyeleti időpontban bemegyek a tanulmányi központba, beiratkozhatok?


Volt már valaki hasonló helyzetben? Nagyon szükségem lenne a segítségetekre.



2016. aug. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól belekérdeztél. :D Rengeteg egyetem van, sok szak, sok képzés. Ha még lett volna is hasonló helyzetben valaki a fent említett 3 feltétel annyira szűri és változtatja a dolgokat, hogy nem érnél el vele sokat.

Amit tehetsz és legésszerűbb, hogy hétfőn felhívod Őket. Elpanaszolod a problémádat, és találnak rá megoldást jó eséllyel.

2016. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nagyon szokták megengedni. Sok helyen a beiratkozáson tartanak ilyen-olyan tájékoztatásokat (mi hogy működik stb ezért is tart több óra hosszáig). Általában szoktak hirdetni pótbeiratkozást.


(Én az msc-s beiratkozásra nem tudtam elmenni és nem is volt pótbeiratkozást, úgy kellett kikönyörögnöm, hogy egy adott időpontban bemehessek beiratkozni - mindezt napokkal előtte le kellett fixálnom, úgy, hogy ők nem igértek semmit, hogy utólag meg tudom-e tenni).

2016. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lio77 ***** válasza:
70%
Előtte nem hiszem,utána lehet megengedik,ha bemész a TO-ra.A tájékoztatón amit kaptál,nincs rajta semmi hasonló?Fel kell hívni őket,és elmondani.
2016. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül ma bementem a tanulmányi osztályra és beiratkoztam. aug 22-től lehetett már menni személyesen is;

elkérték a fénymásolatokat, az egyik beiratkozási lapot lepecsételték, aláírták, visszakaptam

és hétfőn mehetek órára ugyanúgy mint bárki más :)


úgyhogy most nagyon örülök, hogy ez így nem volt annyira időponthoz kötve, mint amennyire túl volt spilázva az értesítőben...

2016. aug. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!