Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozati témám - címem...

Szakdolgozati témám - címem meghatározásához szeretnék szakszerű segítséget kérni, hova, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

A fősulin csak folyamatosan visszadobják amit kitalálunk a konzulensemmel. Már olyan érzésem van, hogy itt van a nyelvemen csak nem bírom kimondani!


Nem kértem még segítséget, nincs ilyen irányú tapasztalatom, a net meg tele van ilyen cégekkel. Én meg jobb szeretnék egy személyes ajánlást, vagy ismerőst, vagy őszintén eszembe jutott már az is,hogy pszichológushoz fordulok ezzel a dilemmával.


Köszi minden ötletet!



2016. aug. 28. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt nem árulod el, hogy mi lenne a témád???

Esetleg akik már végig-járták ezt az utat, könnyebben tudnának segíteni, hogy hova-merre fordulj, vagy éppen az itt levők fejéből pattan ki egy frappáns téma-cím...

2016. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy találtál magadnak ilyen csapnivaló konzulenst? Ha már ahhoz se ért, hogy milyen témát lehet leadni, nem várhatsz tőle másban se segítséget. Nem lehetne lecserélni?
2016. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akit szerettem volna konzulensemnek az nem vállalt el, mondván "sok a szakdoga írója és válasszak olyan konzulenst aki irányítottabb témavezetést vállal" (mert tanácsot kértem a címmel kapcsolatban). Jó nagy csalódás volt, mert bár pedagógia szakos vagyok, a pszichológia érdekel leginkább és Ő volt a pszichó tanárom féléveken át.


Tehát a pszicho.tanár témajavaslatai közül a "Gyermekrajzok lélektana" témát választottam és szeretnék is ennél maradni,de úgy,hogy az új konzulensem tárgyához is kapcsolódjon,hogy elvállalhasson (akit nem feltétlen a kompetenssége, inkább a segítő készsége miatt választottam). Ő pedig a kreatív módszerek tárgyat oktatta.


Szóval a gyermekrajzokat nem tűnik nehéznek összehozni valahogyan a kreativitással, eddig mégis mindig falakba ütköztünk. Ezt szeretném megoldani.


Arra nem is gondoltam,hogy talán itt kaphatnék segítséget, azért is nem untattam a közönséget a részletekkel. Aki szeretne kérdezzen még. Köszönöm!:)

2016. aug. 28. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Kreativitás fejlődése a 3-8 éves gyerekek rAJZAIBAN... VAGY VALAMI HASONLÓ TÉMA?
2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A "kreativitás" szóba belekötöttek, mert azt mondják megfoghatatlan,hogy ki mit ért alatta és nem is mérhető ilyen rövid idő alatt. Ilyesmit akartam, csak ovisokkal. A másik része ami érdekelne, az pedig a pszichológiai fejlődés a kreativitás kibontakozása által, de erre dettó.
2016. aug. 28. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor azt tudom ajánlani, hogy a következő próbálkozásban ne a "kreativitást" akard mérni, mert megint ugyanúgy nem lesz jó. Nem is értem, mit gondoltál, mikor másodszor is megpróbáltad. Annak nézz utána, mi az, amiről tudja a szakma, hogy mit jelent (ezt kellett volna megtanulnod az elmúlt 3 évben, de jobb későn, mint soha), hogyan lehet ezeket mérni, és válassz közülük egy olyat, amihez az idő és az infrastruktúra is adott.
2016. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másodjára már a kreativitást lebontottam csak a rajzolásra,de akkor mint mondtam a pszichológiai részt vétózták. Igen, a filó megy ezerrel... köszi minden segítséget!
2016. aug. 29. 09:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nyilván ki tudnék találni olyat, amit elfogadnának, csak elsősorban hű szeretnék lenni. Önmagamhoz.
2016. aug. 29. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:

"Gyermek-lélektan, rajzain keresztül"

alcím:

"Összefüggés a kreativitás és a rajzolási készség között"

2016. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért mész juszt is fejjel a falnak? Az még talán oké, hogy nem látod, hogy ott van, de ha már ennyiszer beleverted a fejed, elhihetnéd látatlanul is. Ne csűrd-csavard, amiről megmondták, hogy nem jó.
2016. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!