Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szép napot! Van valahol...

Szép napot! Van valahol Budapesten kollégium középiskolásoknak?

Figyelt kérdés
Van még egy évem a középiskoláig, viszont azon gondolkodom, hogy kollégiumot keresek. A Raoul Wallenberg-be szeretnék menni, viszont úgy tudom, hogy a sulinak nincs kollégiuma. Valaki tud mondani független kollégiumot, ami nem sulihoz van kötve, hanem más-más sulisok tudnak beiratkozni?

2016. aug. 28. 15:05
 1/3 Ady_0 válasza:
100%
Szia!:) Én is a Raoul Wallenberg-be szeretnék menni, vidékről! Mivel nem szeretnék minden nap, másfél órát utazni, így én is kollégiumot keresek! Azt hittem már nem találok olyan embert, aki abban a suliban szeretne tovább tanulni, de így megnyugodtam. :)
2016. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm szobatársa a Raoulba járt, és a Szily Kálmán koliban lakott. Ez 1-2 éve lehetett, nem tudom, hogy most is vesznek-e fel Raoulosokat.

Viszont ha jól tudom a Táncsics koliba (11. kerület) bárkit felvesznek.

2016. szept. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2016. szept. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!