Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor jól csináltam az...

Most akkor jól csináltam az egyetemi beiratkozást?

Figyelt kérdés

Ma iratkoztam be, minden szükséges dokumentumot elvittem. Viszont amíg vártam az ellenőrzésnél, hogy rám kerüljön a sor, hallottam, hogy a bankszámla számról is kell másolat és ha nincs szeptember 5-ig pótolni kell. Ez nekem sem volt itt. Viszont mire rám került a sor, akkor erre rákérdeztem és azt mondták, hogy nem kell, mert az adatbejelentő lapon rajta van az elég. Többször is kérdeztem, hogy biztos? Azt mondták igen. Tehát eljöttem. (Engem más ellenörzött.)

Emiatt ha még is kell, lehet, hogy nem kezdheted még a félévet?


2016. aug. 29. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod.
2016. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért annak hinnél inkább, aki ugyanúgy sorban állt, mint te? Miért nem fogadod el annak a válaszát, aki ténylegesen átvette a papírjaidat és nyilvánvalóan tisztában van vele, hogy mi szükséges?
2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Pont, hogy egy ottani alkalmazott mondta, aki ellenőrizte a dolgokat a mögöttem ülőnek.
2016. aug. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!