Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételisek kaptak neptun...

Pótfelvételisek kaptak neptun kódot?

Figyelt kérdés
Pótfelvételivel jutottam be az egyik budapesti egyetemre, de nem kaptam neptun kódot, se semmit. A neten sincs fent semmi, a héten beiratkozás. Valaki hasonló szituációban?

2016. aug. 29. 16:56
 1/9 anonim válasza:
Még én sem kaptam :/
2016. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy írtam még múlthéten emailt a sulinak. Azt írták, hogy ma küldik, de nem jött meg. Holnap tárgyfelvétel. Kicsit kezdek pánikolni.:D
2016. aug. 29. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Se postai levél, se e-mail? Érdekes. Hívd fel őket újra.
2016. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi :/ csak az sms, hogy felvettek. Holnap amúgy is megyek be, akkor rákérdezek, hátha mondanak valami okosat.
2016. aug. 29. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom a kulcsszavak között, hogy BME. Ezek szerint a BME-re vettek fel? A BME-n a legjobb tudomásom szerint a legtöbb szakon a tárgyfelvételt a KTH intézi az elsőéves hallgatóknak. Melyik szak? Egyébként az előzetes tárgyfelvétel már június végén megkezdődött, a végleges pedig ma 16:00-kor.
2016. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, bme gtk. Kommunikació és média. Azt tudom, hogy az első évfolyamosoknak a kth intézi, de a pótfelviseknek is? Kicsit stresszelek csak miatta, meg mindent neptunon keresztül kéne intézni, onnan nyomtatni stb és még semmit se tudok :D tárgyfelvétel meg holnap lenne közösen, amikor segítenek is, ezért lett volna jó igazából, ha megjött volna.
2016. aug. 29. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Amiatt ne parázz, mert még ha nem is veszik fel neked a tárgyakat, akkor is adhatsz le kérvényt, hogy nem saját hiba miatt nem tudtad felvenni. De miért ne vennék fel, a reghét most van, és már teljes listájuk van arról, hogy kiket vettek fel, kiket kell beosztani a kurzusokba.
2016. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De a beiratkozási lapot is onnan kell kinyomtatni, amit nálam pl szerdáig kell elintézni. Vagyis ha holnap nem jön meg a kód, nem tudom mit csinálok...
2016. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok lesz és megnyugodhatok :D


#8

Nálatok a pótfelvételiseknek nem máskor van a beiratkozás? Vagy nem tudod őket felhívni, hátha tudnak segíteni?

2016. aug. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!