Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai felvételi: nem...

Középiskolai felvételi: nem sikerült, de fellebbezni akarok, mit kell beleírni? Van fenn a neten minta?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem vettek föl sehova? Miért? Kevés volt a pont? Ha ezekre válaszolsz, akkor tudunk bővebben segíteni.
2010. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem oda szokták írni az elutasító levélre, hogy fellebezésnek nincs helye
2010. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A levelet még nem kaptam meg, a netről tudom az eredményeket.
2010. ápr. 23. 07:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Helyhiány miatt nem vettek fel, lehet fellebbezni. Mivel indokoljam?
2010. ápr. 29. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék mert fellebbezek

Én azt írtam bele eddig, hogy betegség miatt nem tudtam felkészülni a szóbeli felvételire így sikeresen el is rontottam :D de amúgy lehet rossz ötlet, nem tudom..

2010. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd bele ezt a betegséges dolgot, csak kiröhögnek.

Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán, de sok értelme nincs a fellegezésnek, úgysem vesznek fel.

Inkább gyúrjatok a jó jegyekre ott, ahová felvettek, aztán félévkor simán átvesznek akármelyik suliba (persze a jegyek függvényében). Én is így váltottam kétszer középiskolát.

2010. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de ha az előző évekbe felvettek 6 embert fellebbezéssel, akkor most miért ne?:)
2010. ápr. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok betegséget vagy ilyesmit hazudni.

De mit lehet írni indoknak? Oda AKAROK járni!

Én is úgy tudom, hogy ilyen esetben van esély, hogy mégis fölvesznek.

2010. ápr. 30. 08:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd bele azt hogy sok jót hallottál erről az iskoláról illetve tagozatról, ezért mindenképpen ide szeretnél járni.
2010. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eküldtem a fellebbezést. Benyaltam: hogy milyen jó suli ez, ide akarok járni, és magamat is fényeztem, hogy oda való vagyok. Remélem bejön és fölvesznek!!!
2010. máj. 3. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!