Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun beiratkozási lapot...

Neptun beiratkozási lapot hogy tudom kinyomtatni?

Figyelt kérdés

Amikor végeztem a kitöltéssel akkor megkérdezte hogy ki nyomtatom-e, a nemre kattintottam.(Nem a szobámban van a nyomtató)

Később akartam előhívni de már nem tudtam azt a példányt amit alá kellene írni.



2016. aug. 30. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

előtte be kell jelentkezni aktív félévre, ha ez megvan



A Beiratkozási lap és a Képzési szerződés 1 nyomtatásához elsőként a szükséges adatokat kell

ellenőrizni/rögzíteni a Neptun rendszerben az alábbiak szerint:

A hiányzó/helytelen adatokat töltse ki/módosítsa Neptun profiljában

 Személyes adatok, Családi állapot, TAJ,- és Adóazonosító szám – Saját

adatok/Személyes adatok/Adatmódosítás

 Személyi igazolvány – Saját adatok/Személyes adatok/Okmányok

 Bankszámla szám – Pénzügyek/Beállítások/Új bankszámlaszám

 Elérhetőségek – Saját adatok/Elérhetőségek

A fent leírtak alapján nyomtassa ki az Beiratkozási lapot/Képzési szerződést. Információk/ Általános nyomtatványok/ Beiratkozási lap mellett van egy + ikon, azt megnyomod és feljön egy opció, hogy nyomtatás


legalábbis nálunk így van

2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel volt problémám, és utána nem nyitotta meg megfelelő formátumban a beiratkozási lapot. Bementem személyesen, megkérdeztem mi van ilyenkor. Azt mondták, hogy töröltetni kell az egészet, és újra kitölteni, majd amikor rákattintasz a kérvény leadására és megkérdezi, hogy akarod-e nyomtatni, akkor az igen-re kell kattintani mindenképp, még akkor is ha nem nyomtatod ki azonnal, mert így el tudod menteni. Mondták, hogy volt aki 3x töröltette az egészet, mire rájött mi a hiba. Nekem megoldódott a probléma.
2016. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa és szintén PTE...
2016. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. aug. 31. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!