Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségi 2016 mi...

Informatika érettségi 2016 mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és idén szeretnék érettségizni informatikából, de nem tudom, hogy mit kell tennem. A tanárom nem tudott segíteni, csak azt mondta van valami az osztályozó vizsgával, tudtok segíteni? Köszönöm

2016. szept. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, en a helyedben nem probalkoznek meg vele amig nem rendezodik a helyzet az oktatasban.


Amikor en erettsegiztem akkor leginkabb ms office hasznalat volt, meg emailezes.

2016. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A követelményeket tudom, hanem az érdekelne, hogy mit kell csinálnom, hogy elmehessek megírni, mert már felkészültem, tudom, hogy csak nyáron lehet, de azt mondták nekem, hogy osztályozó vizsgát kell csinálni, de nem biztos benne
2016. szept. 2. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, ha ezt nem tudja a tanár. Melyik években kötelező nálatok az informatika? A fakultáció nem számít, csak ameddig kötelező mindenkinek.
2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És egyébként milyen iskolába jársz, gimnáziumba? Mert az se mindegy.
2016. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!