Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erkölcstan. Ki milyennek...

Erkölcstan. Ki milyennek látja? Megéri bemenni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptunk órarendet, és ami legelsőnek szemetszúrt az a z egy napi,de kettő óra erkölcstan. Hogy őszinte legyek engem ez hidegen hagy,inkább tesizek helyette. Bármi vélemény,észrevétel gondolat jöhet ez ügyben.

2016. szept. 3. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz a testneveléssel!

Nálunk is volt anno, etika óra, aki tartotta egy full lúzer volt, mindenki kiröhögte.


Képzelj el egy 50 es zsíros göndörhajú kopaszodó csókát barna öltönynadrágban, pisztáciazöld ingben, halványrózsaszín zakóban..


Rossz volt ránézni, nem tudom melyik bolygóról jött!

2016. szept. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
örülj neki hogy van 2 órád amin nem kell semmit csinálni.. nekem ilyen volt 9.-ben a "rajz". a tanár 40 percig storyzott aztán mehettünk szünetre, jó volt hogy hétfő első órában még egy kicsit lazíthattunk. Más órára csak úgy biztos nem mehetsz helyette, de szülő/sportegyesület talán írhat valamilyen kérvényt, hogy te inkább kondizhass helyette...mondjuk én nem értek hozzá, nekem nem volt és nem is lesz, szóval nemtudom hogy ebből kaptok-e jegyeket, írtok-e dogát stb
2016. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eslő válaszoló: Köszönöm a válaszod. Szerintem is jobban járnék a tesivel,így ezt kérvényezni fogom.

Második válaszoló: Itt nem azzal van a baj,hogy hogy van erkölcstan,hanem nem lehet választani hogy ezt akarod csinálni,vagy mást. És nem,nem örülök neki.

2016. szept. 3. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet nem nagyon változott (jó) irányba. Most úgy állunk hogy egy csóka tartja az erkölcsöt, aki azt mondta hogy mindenki kap egy! jegyet órán és majd hónapvégén azt kapja a hónapi jegyre.. Nem tudom én is belezavarodtam ahogy mondta de a lényeg szerintem érthető.
2017. nov. 4. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!