Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kőszegi...

Mi a véleményetek a kőszegi Jurisich Miklós gimi Arany János Tehetség gondozó programjáról? Érdemes oda felvételizni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2016. szept. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adott iskoláról nem sokat tudok (annyi, hogy általában ott vannak a rendezvényeken), de én is AJ-s vagyok egy másik iskolában, idén végzek. Azt kell mondanom, hogy igazán megéri, amennyiben az iskolában is jó az oktatás. Rengeteg kirándulást biztosítanak olyan helyekre, ahova az ember nem biztos hogy egyébként eljuthatna. A tavalyi év húzós volt a KLIK pénz-mizériája miatt, de most úgy tűnik minden újra működik. Ha magáról a programról kérdésed lenne, nyugodtan írj :)
2016. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én a gimiben tanulok, ugyan nem Arany Janin, de van egy kis rálátásom a dolgokra. Általában nagyon jó kis osztályközösség szokott kialakulni az A osztályban (Arany Jánososok + nyekesek feles bontásban), ez részben annak köszönhető, hogy az elejétől kezdve nagyon sok csapatépítő kiránduláson vesznek részt. Rengeteg helyre elviszik őket (másodévben Londonba), ingyen kapnak buszbérletet, jogsit, ECDL bizonyítványt stb. Az oktatás a suliban nagyon jó, bár függ attól, hogy éppen kiket fogsz ki tanárnak. Én csak ajánlani tudom. :)

2017. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!