Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találom a diákhitel...

Hol találom a diákhitel igényléshez szükséges nyomtatványokat?

Figyelt kérdés

Ez minden bizonnyal életképtelenül hangzik, de már a fejemet a falba verem. A diakhitel.hu-n írják a DH2 igénylésére:


"Rendkívül egyszerűen. A felsőoktatási intézmények elektronikus tanulmányi rendszerének felületén is (Neptun/ETR) igényeljen Diákhitelt."


Eltekintve az mondat értelmetlenségétől felmentem neptunba, de ott döglött diákhiteles linkek vannak, nem mentem velük semmire, nem vezettek sehova. Aztán írnak ilyet is:


"A szükséges adatlapokat a Diákhitel honlapjának online hitelügyintézési felületén a Diákhitel Direkten keresztül is ki lehet lehet tölteni..."


Többször is, szisztematikusan átmentem minden menüponton, de itt sem találtam azokat az adatlapokat. Szóval én szerencsétlenkedek ennyire vagy tényleg el vannak rejtve valami nagyon mély zugba? Tudja valaki, hogy hol találom ezeket az adatlapokat?


2016. szept. 4. 23:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Aha, gondolom új direktes fiók is kell hozzá.(?) Igényelek már DH1-et és az azzal kapcsolatos fiókban kerestem eddig ezt. Kijelentkezve ott a hiteligénylés menüpont. Van itt olyan, aki egy félvére felvette már a kettőt egyszerre? Csak simán meg kéne igényelni a kettőt az egytől teljesen függetlenül? Én eddig azt hittem a kettőt együtt kezelik.
2016. szept. 4. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!