Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok több tárgyat...

Ti szoktatok több tárgyat felvenni egyetemen és félév végén eldönteni, hogy melyikre menjetek vizsgázni?

Figyelt kérdés
Államisok nyilván nem, de én most fizetősként megtehetem, mert nem kell kifizetnem pluszba ha bukok esetleg. Nem tudok dönteni 3 tárgy között, kettőt tudnék teljesíteni (lehet 3-at is nem tudom még hogy alakul az év), és felmerült bennem, hogy nem adom le most, max majd nem megyek vizsgázni. Szerintetek hülyeség? Nem akarok most leadni aztán meg megbánni, hogy inkább azt kellett volna választani :(
2016. szept. 7. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiába vagy fizetősön, attól még meg van szabva, hányszor vehetsz fel egy tárgyat összesen. Van, ahol csak 2szer, van, ahol 3szor. A kérdés az, megéri-e neked az, hogy esetleg nem mész el vizsgázni, és kapsz egy karót, ami később benne lesz a "leckekönyvedben" is, nekem benne vannak a jegyeim az europass bizonyítványban is. Illetve nyersz-e vele valamit, ha kapkodsz?
2016. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ér majd meglepetés, amikor az államvizsga előtt kapsz egy számlát-
2016. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!