Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendészeti tagozozatosok...

Rendészeti tagozozatosok segisetenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most vagyok 9.osztalyos es rendeszeti tagozatra akartam es akarok is menni.Most egy teljesen mas szakmat tanulok de azt mondtak nekem hogy feĺevkor vagy evvege kor atlehet menni masik suliba kulonbozeti vizsgaval.Azert mentem mas szakra mert van egy ikertesom es szuleim es a tesom is azt szerette volna ha egy iskolat kezdunk.(mivel ñeki nagyon nem megy a beileszkedes)de most mar beileszkedett es szeretnek at menni rendeszeti szakra.De mivel kulonbozeti vizsgat kell tenni szeretnem megkerni a mostani 9. Rendeszetiseket Vagy aki mar idosebb korosztaly vagy aki ott vegzett hogyirja le nekem privibe hogy miket tanulnak mit kell tudni 9felevre vagy 10 re

Elore is nagyon szepen koszonom ha irtok es tudtok nekem segiteni

Normailsak irjanak nem kerek leszolo valaszokat


2016. szept. 7. 16:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Segitenétek bocs felre irtam
2016. szept. 7. 16:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudsz menni nálunk is tudott nem egy gyerek.
2016. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!