Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felveszem egy minor alapozó...

Ha felveszem egy minor alapozó tárgyait, de később más minort választok (aminek nincs előfeltétele) akkor ezek szabad kreditnek fognak számítani?

Figyelt kérdés
És ha az előfeltétel nélküli minor tárgyai közül teljesítek egyet még a minor felvétele előtt, akkor az minoros kredit lesz? (Bocs, ha hülyén fogalmaztam.)

2016. szept. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen pontosan így van. Velem ugyanez a helyzet.
2016. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
bizony, ha a leendő minorod tárgyát is csinálod, akkor az majd abba az 50 minoros kreditbe számít bele, de nem baj, ha több minor alapozóját megcsinálod, én így szoktam nyelvet tanulni elte-n xD
2016. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is a nyelvtanulásra utazok :D mivel a főszakom is (szinte nulláról kezdett) idegen nyelv, félek, hogy húzós lenne minornak még egyet felvenni.
2016. szept. 10. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én 5 nyelvet tanulok ELTE-n, haha, kettő az még nem húzós, ne izgulj :D
2016. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!