Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihez lehet fordulni ha egy...

Kihez lehet fordulni ha egy tanárral gondok vannak?

Figyelt kérdés
Miskolci Egyetemről van szó.
2016. szept. 11. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gondok?
2016. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lineáris algebrából kaptunk valami kínai/koreai jellegű fazont, aki magyarul sem tud rendesen, ezért totál érthetetlen amit magyaráz, plusz össze-vissza csapong az anyagban.
2016. szept. 11. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A magyar anyanyelvű tanárokkal is sok gond van, nem hogy a külföldiekkel.. A legjobb amit tehetsz, hogy keresel egy magántanárt.
2016. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére egyedül is meg tudom tanulni könyvből, csak nem tudom felfogni, hogy ezt hogy engedhetik meg egy olyan rendszerben, ahol a tanuló (vagy helyette az állam) fizet az oktatásért. Kell hogy legyen ennek valami fóruma, ahol panaszt lehet tenni.


Én személy szerint félévente 200k-t szurkolok le, hogy tanulhassak, és annyi pénzért ezt nem tudom elfogadni.

2016. szept. 11. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden egyetemet végzett ismerőtől azt hallom, hogy nem lehet panaszkodni sehol, azt csinálnak a tanárok amit akarnak. (Mondjuk szomorúnak tartom.)
2016. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ez a vicces, hogy mi pedig birkaként eltűrjük. Pedig a mi pénzünkből élnek. És a legrosszabb az hogy még csak nem is lehet velük beszélni sem a témáról, mert hiába tisztelettudóan áll hozzá az ember, ők személyes támadásnak veszik... és akkor majd a vizsgán jól megsz*patnak, már ha egyáltalán odáig elengednek.
2016. szept. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!