Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamokon tudnák...

Milyen tanfolyamokon tudnák huszonéves nőkkel kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
Én 32 ff vagyok és mivel kifogytam az ismerősi körökben lévő lehetőségekből valamilyen tánc,nyelv,jógához hasonló Lennék kíváncsi hol lenne a nagyobb esélyem ezeken kívül kívül még. Nem feltétlenül tanfolyam érdekel csak. Köszi
2016. szept. 12. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
magyar nyelvtan
2016. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Nem rossz a kérdés, elsősorban olyanokra gondolnék, amik szellemi jellegű tanfolyamok...például hegesztőin aligha fogsz látni csajokat. Főzőtanfolyam, nyelvtanfolyam, esetleg valami művészeti szakkör, szerintem ezek piskóták. Az első óra sokhelyütt ingyenes, a helyedben elmennék felmérni a terepet, és ha van ott neked szimpatikus csaj, akkor megcsinálod.


Beavis & Butt-head mode ON


Öhöhö...öhöhöhö...öhöhö...tanfolyamz are cool...öhöhöhö...öhöhöhö...


Beavis & Butt-head mode OFF

2016. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszolóhoz.

Szerintem szexi az intelligencia ;)

2016. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké! Pld. Milyen művészeti szakkörök vannak? Szobrász,festő...
2016. szept. 12. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Metropolitan egyetemen sok van :)
2016. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68% :DDD #2 válaszadó vagyok, és egyetértek veled :) Én komázom az intelligens nőket nagyon is :)))) :P :$
2016. szept. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetemi könyvtár olvasóterme előtti váró, pihenő, tanuló rész, ahova nem kell belépőkártya.

Vegyél fel egy jó ruhát (sportosat), vidd el a laptopodat a munkádat és a kedvenc könyvedet, így a szemeszter elején sok huszonéves lány ismerkedik szívesen! Közben dolgozzál és figyeld néha a környező lányok tekintetét, ha valamelyiken észreveszed, hogy téged néz néha, ne légy rest odamenni hozzá dumálni!

2016. szept. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MÁV: Hosszabb vonatutakon kiválóan lehet beszélgetni lányokkal!
2016. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2:25 :) mi az oka ennek, hogy a szemeszter elején sok huszonéves lány ismerkedik szívesen? Engem érdekel!
2016. szept. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te se vagy már huszonéves, de ő az legyen? :D
2016. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!