Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak a közösségi szolgála...

Crazyxgirl kérdése:

Mit írjak a közösségi szolgálati munkanaplóba élményként, tapasztalatként?

Figyelt kérdés
Gyerekekkel foglalkozok, edzést tartok nekik.

2016. szept. 14. 11:22
 1/4 s55 ***** válasza:
100%
Amit akarsz, igazából senki se fogja megnézni. Akár üresen is hagyhatod.
2016. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz, de nem kötelező. Én tőlem el se kérték. Csak az a lényeg,hogy a bizonyítványodba bele legyen írva az osztályfőnököd által.
2016. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bele legyen írva az osztályfőnököd által a teljesített óraszám a bizonyítványodba. Bocsi 2-es voltam csak ezt kihagytam :D
2016. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A közösségi szolgálati munkanapló az kell, mert ezzel bizonyítod, hogy ténylegesen ledolgoztad az időt. Persze van ahol nem veszik ezt komolyan, de van ahol igen. Bármit bele írhatsz csak a dátum az időpont, meg az óra legyen benne, meg az aláírás, azt írhatod, hogy ma megtanultam a gyerekekhez türelem kell, meg ilyeneket írhatsz, bármit, sikerült megterveznem egy edzésprogramot, amire azt mondták, hogy jó. De akár üresen is hagyhatod egyes napokon, vagy az összesen, vagy írsz valami blablát.
2016. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!