Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen fogunk kapni tanköny...

Egyetemen fogunk kapni tankönyveket? Vagy magunknak kell majd megvenni őket? Erről kapunk egyáltalán valamilyen információt?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok jövő héten kezdődik az 1. szorgalmi hét. Tárgyfelvételt már megcsináltam órarend is megvan de semmi infót nem kaptam hogy lesznek-e tankönyvek, jegyzetek és ha igen mikor kapjuk meg/kell megvennünk
2016. szept. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyesével minden kurzuson elmondják, hogy mi a követelmény, miből kell tanulni. Ha könyv kell, érdemes könyvtárazni, mert rámegy a gatyád mire meglesz a diplomád. Ha mégis vásárolni akarsz, akkor van jegyzetbolt, könyvesbolt. De egyesével kell minden kurzusnál ezt tisztázni az oktatóval. Nincs könyvcsomag és senki nem fogja a kezed.
2016. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Net, könyvtár stb stb... Magadnak kell mindent beszerezned!
2016. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom debreceni egyetem.

Nem adnak tankönyvet. A tanárok általában vagy megadják, hogy melyik tankönyvet kell beseggelni, (utána irány a könyvtár, vagy internet, stb.

Lehet a saját kis könyvüket ajánlják, ez a jegyzet. Ezt ott egyetemen belül lehet megvenni. Általában eléggé olcsó(500-1.500 körül.)

Van aki diákat vetít, és jegyzetelni kell, mint a gép, és ebből van a vizsga.

Van aki elküldi nektek a diákat, és készülhetsz.

Van aki meg csak magyaráz, és jegyzetelsz.

2016. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenkinek! :)
2016. szept. 15. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:
és igen Debrecenbe járok egyetemre :)
2016. szept. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!