Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak verset gyorsan...

Hogyan tanuljak verset gyorsan, hogy bennem is maradjon a vers?!?

Figyelt kérdés

Hogyan tanuljak verset ,hogy bennem maradjon?!?

Megkell tanulnom a verset pontosabban a himnuszt

Aki tud jó praktikákat azt váróm! ;)



2016. szept. 15. 19:14
 1/5 lio77 ***** válasza:
68%

Én mindig kisebb részekre bontottam minden verset(nem versszakonként) hanem mondjuk 2-4 soronként olvastam,és mondtam vissza folyamatosan.Aztán ha megvolt 1 versszak,és kezdtem a következőt,akkor többször elmondtam előröl.És így folyamatosan.Ez most így nagyon soknak tűnik,de bő 1 óra alatt megvolt minden vers,ha nem kalandoztam el közben(meg ugye nem gépezés közben érdemes tanulni).


Jó tipp még,hogy mielőtt nekiállsz megtanulni,lassan néhányszor végigolvashatod,és már nem full ismeretlen szavak,rímek lesznek.

2016. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Milyen hosszútávon kell megmaradnia? Hogy 20 év múlva is feltudd idézni, ahhoz sajnos néha, 1-2 évente legalább, át kell ismételned. Erről jut eszembe, nekem is át kéne már néznem a Himnuszt és a Szózatot, hogy biztosan menjen.
2016. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

"Aki tud jó praktikákat azt váróm!"


Én tudok jó praktikákat. Akkor hol vársz?


"váróm"? Ha diszes vagy, akkor kérdezd meg a fejlesztőtanártól, ő tudja, hogy konkrétan neked hogyan menne könnyebben! De komolyan!

2016. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a praktikákat az első válaszolónak a modszerát használtam!
2016. okt. 31. 09:12
 5/5 anonim válasza:
Képzeld nekem is most a Himnuszt kell tanulnom és elég nehezen megy :(
2019. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!