Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DEÁKOSOK! Szerintetek milyen...

DEÁKOSOK! Szerintetek milyen a kéttan angol?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom azon hogy megjelölöm a kéttan angolt, de nem nagyon merem. Ti mennyit tanultok, és milyen tantárgyakat angol nyelven?
2016. szept. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A szegedi deákra gondolsz? Mert az iszonyú jó! Én imádtam deákos lenni. Nehéznek nehéz, de ott olyan alapokat kapsz, hogy elmondani nem tudom. Nagyon jó tanárok vannak. Jó, persze vannak olyan tanárok is akik nem túl jó fejek, de én imádtam deákos lenni. Tele van programmal az egész tanmenet, nagyon jó fejek az emberek, a gyerekek. A kéttan az egyik legnehezebb, de ha azt elvégzed, lehetőségek százai várnak rád. Nagyon jó! Csak ajánlani tudom. Ha nem is kéttanra mész, akkor menj más szakra, de a Deákba! Igazán színvonalas iskola :)
2016. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszt c:

De te mikor végeztél? Mert mostanában azt hallom mindenhonnan hogy "ne menj Deákba, mert alacsony a színvolnal; oda hülyék is sokan járnak.."

2016. szept. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!