Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik gimnáziumot ajánlanátok...

Melyik gimnáziumot ajánlanátok szombathelyen?

Figyelt kérdés

most állok továbbtanulás előtt, erős suliban 4.6 lett az átlagom 7. év végén.ebből matek, nyelvtan, német, infó ötös (és még pár más is mint a technika, rajz, ének, de ezek felvételinél nem kellenek ugye) a töri és a természetismeret (biosz, kémia, fizika, föci) négyes.


eddig a szakközépeken gondolkoztam, de most valahogy a gimiken gondolkozok, hiszen kb. ugyan ott vagyok vele.

ti melyiket tudjátok ajánlani?

akinek valamelyikről tapasztalata van az kérlek privibe írja meg :D

én ezeket nézegetem:

-Nagy Lajos

-Premontrei

a kanizsaival az a gondom hogy nincs olyan tagozat ami jó lenne, ugyanis én inkább általános tagozatra mennék, ott pedig csak nyelv és töri van :/


aki tud valami jót az kérlek sos írjon :D köszi



2016. szept. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
PREMOBA NE MENJ! Túl okos vagy oda :D Az NLG-be szerintem jó helyed lenne!
2016. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. még várok kommenteket ;)
2016. szept. 25. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyere az Nlg-be,nagyon jo ,kozosseg is nagyon jo
2016. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!