Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » AZ elsősegély vizsga hogy...

AZ elsősegély vizsga hogy zajlik mostanában? Debrecenben fogok vizsgázni!

Figyelt kérdés

azt hallottam hogy nagyon szemetek mostanában.

mikből készüljek miket gyakoroljak,?

már a könyvet átvettem.

írjatok,segítetek!köszi


2010. ápr. 23. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer kellett vizsgáznom, mindkettő sikerült, de az első elévült, ezért kellett újracsinálnom:C Elsőnél semmi nem volt, akkor még nem volt kötelező az újraélesztés, csak húztunk valamit, makogtunk pár mondatot és ennyi. Másodikat pár hónapja csináltam, az durvább volt abból a szempontból, hogy vszeg meg volt nekik szabva hány embert kell meghúzniuk. Jöttek ki emberkék a vizsgáról és olyanokon húzták meg őket, hogy túl kevés vagy túl sok levegőt fújtak a babába meg ilyesmi. Én a végén mentem és úgy izgultam, hogy tökre elfelejtettem, hogy hogy kell tartani a kezem újraélesztésnél és a vizsgáztató mutatta meg:D aztán megcsináltuk egy csajjal a stabilt, de nem is figyelték, majd húztam tételt, mondtam remegve 2 mondatot és meg volt:D

Szóval szerintem utolsók között menj be, ha tudsz, nálunk az utolsó 10-15 embernek mind meg volt, előtte meg alig engedtek át valakit. Meg újraélesztés gyakorold illetve stabilt, többit kb átnézed sztem elég:) Úgyis többnyire olyan kérdések vannak, hogy adott egy ilyen-olyan baleset mit csinálnál.

2010. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de szemétség,,figyu akkor ha mondjuk 1re megyek akkor ott lesznek vagy 20-an és úgy menjek be a végén? lehet választani hoyg ki menjen be? vagy ők döntik el?
2010. ápr. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!