Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a felvételi?

Mennyire nehéz a felvételi?

Figyelt kérdés
Úgy értem melyik a legnehezebb feladat (matekra gondolok)? Illetve milyen feladatok vannak? Tudom oktatas.hu stb., de szeretnék tanácsot kérni. Illetve mennyire kell erre felkészülni/hány alkalommal? (4-es matekos vagyok, de nem értem, hogy én bármilyen feladatot meg tudnék csinálni elsőre) :/

2016. szept. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
erettsegi kell nincs felveteli vizsga
2016. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öö..8.-os vagyok
2016. szept. 19. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly írtam meg, de én hatosztályosba mentem. Szerintem mindenképpen kezd el a régebbi felvételi feladatokat töltögetni. Nyugi, az elején nem baj, hogy nem tudod megcsinálni a matek feladatokat, nekem se ment elsőre, de aztán idővel egyre jobb lett a matekom. Ha van előkészítő, akkor arra is elmehetsz. És ha mondjuk, már az összes felvételi feladatot megcsináltad, de még van 1-2 hónapod, akkor szerintem vedd elő azokat amik nem mentek annyira és csináld meg újra. Amikor megírod élesben, ne izguld túl magad, mert könnyen leblokkolhatsz ( velem pont ez történt a magyarnál). És szerintem ha az előző felvételiket megcsinálod, akkor menni fog élesben is :). Sok sikert hozzá és remélem , hogy segítettem. Amúgy melyik suliba szeretnél menni?
2016. szept. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Hát konkrét nevet nem akarok mondani, de vagy abba gimibe, ami a városban van és nagyon erős, vagy egy két várossal arrébb lévőt, amit annyira nem csodàlnak de nekem az is tetszik :)
2016. szept. 20. 11:46
 5/5 dq ***** válasza:
89%

Semennyire nem "nehéz"; a többiek között elfoglalt helyedet méri fel. (persze ehhez szükséges hogy a legjobbak se tudják megírni 100-ra)


Az a célod hogy a többieknél jobb legyél.

Fel szokás készülni.

2016. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!