Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Katonai fizikai alkalmassági...

Katonai fizikai alkalmassági vizsgálat ponttáblázat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Katonai fizikai felvételihez nem találok ponttáblázatot fekvőtámaszhoz meg felüléshez. Valaki le tudná nekem írni hogy vannak a pontok? Előre is köszönöm!
2016. szept. 21. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem középsuliban úgy volt, hogy fekvőtámaszból 30 másodperc alatt kellett 40 fekvőt megcsinálni, felülésből 50 másodperc alatt 40 felülés, és 10 percen belül 2 km-t kellett lefutnunk.
2016. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm szépen a válaszod!

Nem voltam pontos én a szerződéses katonai felvételire gondoltam.

2016. szept. 22. 05:17
 3/3 anonim válasza:
0%
úgy is elbuksz te ne menny oda mert mindenhol elbuksz az életed romokban hever meg ilyenek amiket írogattok itt mindennap OKNÉLKÜL csak kérdem én minek? van ott egy feka hajú pszhiopata kislány ki még sosem fogott brokit kezében de a szája nagy mer ő az "állszent pszhiológus vele kő vigyázni egy hányadék kislány ha oylat mondasz neki meg irigyel téged azt megbuktat de sebaj mert 2-odfokúnál az öreg bácsi isten:)
2016. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!