Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha egy...

Mit tegyek akkor, ha egy olyan iskolába vettek fel ahol német nyelvet tanítanak én pedig angolos vagyok?

Figyelt kérdés
Magamnak kell felkészülni angolból érettségire? Ha igen akkor, érettségizhetek-e így?

2016. szept. 21. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Magadtól is felkészülhetsz, vagy járhatsz különórára. Egyik osztálytársam a némettel van így: ezt tanulta általánosban, és bár nincs némete most gimiben (angolt és olaszt tanul), minden év végén lerakja a német osztályozóvizsgát, hogy majd lehessen érettségije belőle.


Egyébként ha az iskoládban beszélsz egy/a némettanárral, biztos tud majd neked információval szolgálni.

2016. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztályozóval érettségizhetsz angolból is, amúgy nem. Sajnos velem pont így történt, így németből emelteztem végül, mert angolból nem engedtek. Idézem "amíg jogi viszonyban állsz az iskolával, csak olyan tantárgyból érettségizhetsz, amit legalább 2 évig tanultál itt" Természetesen az osztályozói vizsgás kivétellel, amiről engem a tanügyön nem tájékoztattak :)
2016. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen suli?

Gimi ?

2017. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen suli?

Gimi (v. szki)?

2017. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!