Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kaphat egy...

Szerintetek mit kaphat egy gyerek az általános iskolai ballagására?

Figyelt kérdés
Szerintetek kaphat pénzt? És ha igen mennyit? Régóta nagy apple fan. Megérdemelne egy iPhone-t? Mert nagyon sokat tanult. Kérem azokat akik azt mondják hogy " Az általánost könnyen ki lehet húzni " kíméljenek. És azok is akik azt mondják az iPhone egy hülyeség. Kérlek segítsetek ti is fiatalok, hogy ti mit kaptatok, vagy mit szerettetek/szeretnétek.

2016. szept. 24. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egy pendriveot és egy számológépet kaptam későbbi tanulmányokra. Meg virágot. Meg persze családi ebéd. Utóbbi kettő mondjuk pont nem érdekelt és akkor, ott még az első kettő sem különösebben, de végül hasznosnak bizonyultak. Szerintem túlzás ilyen drága ajándékokat venni, az iPhone és egyéb okoskütyük azért nem valami tartós dolgok, pár év alatt vagy tönkremegy vagy a fiók alján végzi, mert lesz szebb/jobb/kívánatosabb, soha többé nem fog emlékezni rá, hogy ezt az általános iskolai ballagásra kapta.
2016. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a gyereket, hogy mit szeretne! Azt is mondhatod neki, hogy x ezer forintban gondolkodjon.
2016. szept. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

ha a gyerek sokat tanult és úgy érzed megérdemli, ráadásul meg is engedheted magadnak, akkor miért ne kaphatna?

de a legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznéd tőle mit szeretne, persze egy meghatározott összegen belül

2016. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kaptam, és fel sem merült bennem, hogy bármit is érdemelnék érte. Hiába mondod, hogy nem akarsz ilyeneket olvasni, de az általános iskola tényleg "nem tétel".

Azon kívül soha nem kaptam semmit tanulmányi eredményért, pedig mindig szinte kitűnő voltam. Ne ezért tanuljon az ember - ez egyszerűen szemléletmód kérdése.

Ha úgy gondolod, hogy megérdemel egy iPhone-t, vedd meg neki, de nem kell pont a ballagáshoz kötni a dolgot. Ha már... akkor inkább a sikeres középiskolai felvételi kapcsán adnám. - Bár persze ez szokás kérdése: sok családban igyekeznek pénzzel motiválni a tanulást.

2016. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én idén ballagtam általánosból. Pénzt (100 ezret kaptam így összesen minden rokontol családtagtól) és virágot kaptam + egy ebédet étterembe. Ha tényleg megérdemli és megteheted h megvedd neki akkor mért ne tennéd. Én is ha belegondolok biztos örültem volna egy iphonenak.
2016. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!