Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy szakdolgozatnak? Okj ( épületgepesz technikus)

Figyelt kérdés
30 40 ezer karakteres szakdolgozatot kell csinalnom , nem tudom hogyan alljak neki , esetleg ha tudnal segiteni szivesen fogadnek segitseget janosi.mate@gmail.hu

2016. szept. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Témád van már?
2016. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nincsen , mondjuk legyen a klimaberendezesek, de nem tudom hogyan kene elkezdeni , most egy klimaberendezesrol hogyan irja 30-40 oldalt?!
2016. szept. 29. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez még kevés. Az is kéne, hogy mit akarsz kihozni a dolgozat végére. Pl, hogy a klímaberendezések hatása a környezetszennyezésre/globális felmelegedésre vagy fordítva, hogy a globális felmelegedés mennyire nyomja a klíma ipart.

Aztán lehet neki kezdeni. A bevezetésben elmondod, hogy miért tartod fontosnak a témát, meg mi egyáltalán a klíma (röviden). Meg csinálhatsz egy történelmi áttekintést, hogy alakultak ki a klímák, (pl írhatsz a parlament jég hűtötte klíma berendezéséről, hűtő alagutak(Erről szerintem képeket is fogsz tudni találni) stb. Milyen gázokat használtak, most milyeneket használnak. Milyen szabványoknak kell megfelelni, ki szerelhet ma klímát, stb. mennyire hatékonyak Aztán jöhet a mai modern klíma felépítése, milyen nagyobb típusok vannak és aztán el lehet indulni afelé, hogy mi a dolgozatod célja. Végül csinálsz egy összefoglaló személyes véleményt+irodalom jegyzék.

2016. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol magamnak kell temat valasztani csak lenyeg hogy a szakmahoz kotodjon ( epuletgepesz technikus) , temara sincs otletem nagyon , gondolom a technikusi vizsgahoz nem olyan szinto szakdolgozot kell mint egyetemen ! Koszonom a valaszodat !
2016. szept. 29. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Téma nélkül felesleges agyalni a többin.
2016. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudnal valami temat , ammihez mondjuk konnyeden lehet anyagot talalni as interneten , szivesen fogadnam
2016. szept. 30. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fogalmad sincs arról amit tanultál akkor minek erőlködsz?
2016. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én? Honnan tudnék? nem vagyok mérnök.
2016. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!