Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak arra...

Milyen módszerek vannak arra hogy okosabb legyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni hogy miért nem lehetek okosabb. Imádom a humán tantárgyakat, de ezekből sem az eszem miatt vagyok ötös, hanem mert sokat tanulok rá. Bár ez kb minden ilyen tárgynál így van, mert ezt csak meg kell tanulni (vagy legalábbis középiskolában pl. törinél elég megtanulni az anyagot a jó jegyért, de azért ahhoz hogy valaki azt mondhassa magáról hogy jó belőle nem árt látni az összefüggéseket) A reál tantárgyaknál azért meglátszik mennyi eszem van (mindegyikből kettes-hármas vagyok). Annyira tisztelem az értelmiségi, egyetemet végzett embereket amiért ők képesek voltak elérni az álmaikat :( A szüleim is szeretnék ha továbbtanulnék, csakhát egy egyetemhez azért valami plusz is kell. Van valami módszer a logika fejlesztésére? Pl. a sakkozás hasznos ebből a szempontból?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

16/L


2016. okt. 2. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!