Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek rám kényszerítettek...

Mit tegyek rám kényszerítettek egy tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan és kétségbeesett is vagyok. Nem mentem tovább tanulni hanem szakmát akartam tanulni, de amit szerettem volna tanulni azt a szüleim nem engedték. Anyám rám erőszakolt egy szakmát amit utálok és már aludni sem tudok mert rémálmaim vannak. Fizetős a tanfolyam és az előleget már kifizette. Egyszerűen nem megy nekem, és nem is szeretem. 1 éves és rettegek hogy nem tudom majd levizsgázni belőle.

Mit tegyek ? Hiába céloztam rá hogy nem megy és nem szeretem meg se hallgatta. Meg hogy én döntöttem a legjobban. Mindig ezt hallom vissza.


2016. okt. 3. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem célozgatni kellett volna, hanem határozottan megmondani, hogy te szeretnéd eldönteni milyen szakmát tanulnál. Ha csak egy év azt ki lehet már bírni és utána elvégzed amit szerettél volna alapból. Ha nem menj kérj segítséget ott a többiektől vagy az oktatóktól. Nem tudom milyen szakma, mennyire nehéz, de azért ha tanulsz le tudsz vizsgázni, max. éppen átcsúszással, de ha nem akarsz a szakmában elhelyezkedni pont nem számít az eredménye.
2016. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ha nem megy
2016. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!