Mit csináljak? Help!

Figyelt kérdés
Elkezdtem idén az egyetemet (mezőgazdasàgi mérnöki), de azt érzem, hogy ezt a szakot nem nekem talàltàk ki. Közbejött egy àllàslehetőség, ez még jobban ràébresztett, hogy nekem ehhez nincs kedvem, nem érzem, hogy örömmel csinàlnàm, de valahogy mégis sajnàlom abba hagyni. Ezt amúgy levelezőn csinàlom de dolgozni sem tudnék mellette normàlisan, mert szakmai gyakorlatok zh-k vizsga, nyàri gyakorlat el sem engednének a munkahelyről, mert annyi szabi àllandóan ilyen időközönként nincs. Csoporttàrsam sem engedik el a melóhelyéről, be se tud minden konzultàcióra jönni. Amúgy kihagytam gimi óta több évet, jelenleg nem dolgozok, de akarok, ezért mentem levelezőre. Ezért sem tudom melyik a megfelelő döntés. Igazàból, ha menne a meló, akkor jövőre jelentkeznék humànabb szakra, mert ez abszolút nem az én pàlyàm. Én amolyan aktatologató fajta vagyok, a meló is ilyen, amelyikre hivtak interjúra, és arànylag jól fizetne, de ha mégse az, akkor is nagyobb eséllyel keresnék màs melót, ha ez a hülye egyetem nem cseszné el a péntekeket, mert sajna manapsàg nem engednek el csak úgy senkit emiatt, ezt vettem észre egyetemen, hogy sokak nem tudnak mindig jönni a meló miatt, mert a főnök nem engedi. Igazàból igazsàgügyi igazgatàsi, vagy vmi ilyen jellegű humàn szak érdekelne. Mit csinàljak? Csinàljam meg ezt a jelenlegit ennek ellenére, hogy melót nem nagyon tudnék miatta vàllalni, vagy hagyjam?

#egyetem #munka #szak #mezőgazdasàgi mérnöki
2016. okt. 6. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy " hülye egyetem". Ez elég sok mindent elárul. De a döntés a te kezedben van.
2016. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!