Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock and roll?...

Akrobatikus rock and roll? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

14 éves leszek januárban. 9 éves koromban rockyztam egy évig, de abbahagytam, mert nem volt rá időm és kedvem se nagyon. Most viszont szeretném újra elkezdeni, mert hiányzik, ez az a mozgásfajta ami tetszik és közel áll hozzám.

Akkoriban volt az iskolámban és azért jártam.

Most viszont nem tudom hol rockyzzak, az egyesületeknél elég nehéz lenne, mert 14 évesen kezdő szinten vagyok hiszen csak egy évet jártam. Akik ennyi idősek és oda járnak azok meg màr országos bajnokok meg profik (pl osztálytársam), a kicsikkel meg nem akarok táncolni és hülyén is nézne ki. Aztán nem akarok minden hétvégén versenyekre járni és naponta edzésekre járni. Tudom, hogy a legtöbb egyesületben ez van, tapasztalat.

Hol van Budapesten olyan hely, ahol lehet akrobatikus rock and rollra járni, nem egyesület, és 14 évesen is mehetek? Leginkább a csoportos felállás tetszik.


2016. okt. 10. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia:) lehet nem hiszed el, de en is 14 eves vagyok es kb ugyanigy vagyok ezzel. 4 eves koromtol jartam rockizni azt leszamitva es egeszen 11 eves koromig. Azert hagytam abba mert a bokam tul sok terhelestol nagyon el kezdett fajni meg ilyesmik.. szoval en a xvii.keruleti csekovszky arpad muvelodesi hazba jartam edzesekre, versenyre jarni nem kotelezo es heti 1-2 edzes van ha jol tudom meg most is:) egyesulet szeruseg (Tornado Hungary) de semmi "szerzodes" ilyesmik nem kellenek ha erted:) szerintem gyere el egy edzesre, nembaj ha kezdo vagy szivesen varnak szerintem!
2016. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondolkozom rajta bár elég messze van...
2016. okt. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!