Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a sulimból,...

Annyira elegem van a sulimból, hogy már a diplomavásárláson is elgondolkodtam. Lehet ilyet csinálni, ha soha sehol nem használom fel? Csak hogy legyen valami papír, amit az orruk alá dughatok, hogy hagyjanak végre békén?

Figyelt kérdés
Anyáméknak csak a papír számít. Én meg soha nem fogok ebben dolgozni, mert gyűlölöm. Sok időt szántam már a sulira, de nagyon sok a számítási feladat, én meg humán beállítottságú vagyok. CSak és kizárólag azért csinálom, mert a szüleimnek fontos. Más végzettségem is lesz, hamarosan, az jól megy és nekem fontos, tuti, hogy azzal fogok elhelyezkedni. De emiatt nem hagynak békében. Egyszerűbb lenne egy bazi nagyot veszekedni, ez igaz, és én még életemben soha még csak nem is puskáztam vizsgán, de most elgondoltam azon, hogy mi lenne, ha lenne egy ál papírom és végre vége lenne ennek a témának.
2016. okt. 14. 17:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon rossz es buta otlet.Nem tudom mit tanulsz , de hamar lebuknal, mert nemhiaba hivjak a legmagasabb iskolai vegzettsegnek ami ad egy elmeleti tudast es azt gyakorlatban osszhangba hozhatod.Kicsit sem lenne erdekes h lovesed sem lenne h mit kell csinalni.A felnotte valas egyik resze h kiallsz magadert es nem hagyod h radkenyszeritsek azt amit nem akarsz.Ne vegezz el olyat amit nem szetetsz, mert felesleges idopazarlas.Ugysem fogod hasznalni.Inkabb beszelj a szuleiddel.
2016. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetlen napot sem fogok benne dolgozni. Ez 100%. Mivel tényleg nem értek hozzá és nem is fogok. Igen, ki kéne mondani, hogy ennyi volt. De sajnos sajnálom őket, mert sokat támogattak benne és beleegyeztem, hogy megcsinálom. Szemétség tőlem, hogy nem fejezem be.
2016. okt. 14. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már a vége felé jársz, akkor már csináld meg, akkor is ha utálod. Ha az elején, akkor hagyd ott...

Egyébként hány éves vagy, hogy ennyire a szüleidre vagy utalva?

2016. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!