Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek bolondballagáson?...

Mi legyek bolondballagáson? Csütörtökön lesz, de ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Mondták már, hogy öltözzek Morticia-nak az Addams Family-ből, de az nem olyan poén, mert a hétköznapokban is olyan "góthulla" vagyok (ahogy barátnőm fogalmazott), azaz hollófekete haj, fekete ruhák, fehér bőr... Néha a szám is fekete... Szóval ez nem jó ötlet :)

Gondolkoztam a plázap*csán is, de az döglégy-napszemüveg nélkül nem teljes, de szemüveges vagyok, így az is kiesik.

Szerelő már így is lesz vagy 3 az osztályból, szóval az se jó...

Van valakinek valami jó ötlete, ami olcsón kivitelezhető? :)


2010. ápr. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Fekete póló, amire biztosítótűvel feltűzöl egy rakás papírból kivágott halat. És akkor te leszel a Fekete-tenger. Ez olcsó, és valószínűleg nem fogsz összetalálkozni a Vörös-tengerrel.
2010. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ami oda az előbb belinkelődött, nem én linkeltem!!!
2010. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
permetező
2010. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
csavarhúzó, dugóhúzó, kurv@
2010. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy mi legyél nem tudom, de mi tavaly azt csináltuk, hogy fogtunk vagy 20 WC illatosítót, és ahogy jártuk körbe a sulit, fújtuk veszettül:D

Hát elképzelhetitek, h milyen szag volt még napokkal később is.

És erre azért volt szükség, mert sajnos házirendbe volt foglalva, h tilos lisztet szórni, vizet locsolni rá, és egyéb nyalánkságokat.(utána le kell érettségizni is, szall nem jó kihúzni a gyufát)


vedd fontolóra a dolgot, ötletes és nem is tilos:D

2010. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!