Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinusos pénzügy számvitel...

Corvinusos pénzügy számvitel diplomával hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Tőzsdézés érdekel (deviza/részvény) de érdekel még a vállalatvezetés is (persze tudom nincs olyan szak ahonnan egyből vállalatvezető lesz az emberből)

2016. okt. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki kicsiben kezdi. Én nagyobb céghez mennék először gyakornoknak, majd állást ajánlhatnak ha elég jó avgy. Pár évet ott lehúzol, és ha nem látod az előrelépést, akkor dobbantasz... Nagy cégnél van jövő, kicsinél is, de azt nagyon ki kell fogni..
2016. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

...meg ezeken kívül még számos helyen, de nagyjából látod, mik a lehetőségek. Amit írtál, azokhoz kiválló alap, de az érdemi dolgokat úgysem az iskolapadban fogod megtanulni. A lényeg, hogy jó gyakorlati helyre menj. Hidd el, sok esetben azon, hogy hol töltöd azt a fél évet, több múlik, mint az előtte lévő 3 éven. Hajrá!

2016. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hinném h a big4 cégeknél tudsz a legnagyobb gyakorlati tudást megszerezni :D

egy startup-nál sokkal több feladat jut egy emberre, így elve több dolgot látsz

2016. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan startupnál gondoltam a gyakorlatom amiben hiszek vagy a morgan stanelynél de legszívesebben a google-nél. Mennyire nehéz ilyen helyeket talalni gyakorlatnak?
2016. okt. 19. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapjukat hkeresnek és mit várnak el.

De tény h mindenhova sokan jelentkeznek

2016. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!