Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félbe lehet hagyni az OKJ...

Félbe lehet hagyni az OKJ képzést?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben elkezdtem egy OKJ képzést, amihez tehetségem is van, viszont úgy érzem, a későbbiekben nem nagyon fogom hasznát venni, és ráadásul nem találok mellé munkát,mert a képzés délután van és heti három alkalommal.Az a kérdésem hogy csakúgy félbe lehet e hagyni? Vagy félbe hagyjam egyáltalán? Mi lesz a diákigazolványommal ha nem járok be esetleg? El tudok e még kezdeni egy teljesen más képzést ingyenesen jövő szeptembertől? Még nem vettem részt ilyen képzésen, ez az első. Kicsit tanácstalan vagyok ilyen téren. Munkám nincs mellette, meg van kötve a kezem. Tudnátok ajánlani esetleg vagy munkát, vagy valami OKJ-t aminek a jövőben nagyobb hasznát venném ennél amit most tanulok (divat és stilustervező).

Előre is köszönöm a válaszokat!


20/L



2016. okt. 19. 10:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!