Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakmával tudok jobban...

Melyik szakmával tudok jobban el helyezkedni?

Figyelt kérdés
Autó szerelő aki a motorját bütyköli , aki az autó elektronikájával foglalkozik vagy az aki a kasznival foglalkozik . Most állok suli választás előtt és nem tudom hogy méket írjam elsőnek ! ( érdekel mind a három szakma )

2016. okt. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hát semmiképp azáltal válassz,hogy ki keres a legtöbbet, hanem, hogy mihez van kede, hol tudnál szívesen elhelyezkedni szerintem,ha mondjuk jobb tanuló vagy akkor mehetnél gimibe aztan valamit tanulni, pl villamosmérnök, de igazából semmit nem tudok az ilyenekről. ilyeneknél mindig dobj felérmét és amíg le nem esik rájössz, hogy mit szeretnél, de ez a legvégső legyen, mert egy érme döntse el az életed
2016. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak szakmát +érettségit akarok nekünk van pár motorunk és szeretem őket szerelgetni , csak hát szeretném tudni hogy mi legyen amit elsőnek le írok a pappira én az elektronikát, kaszni javítást és a motor szerelés is nagyon szeretem
2016. okt. 24. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az autóvillamossági szerelőnek nagyobb jövője van.
2016. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!