Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy elég sokat kell fizetnem harmadszori tárgyfelvételért?

Figyelt kérdés

Azt tudják hogy csúszni fogok de ezt még nem (államin vagyok)

Sajnos nyáron nem tudtam dolgozni így esélytelen hogy saját zsebből fizessem persze később visszaadnám. De azt sem tudom, hogy hozzam fel, szégyellem, hogy ezért kérjek pénzt tőlük.


2016. okt. 25. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom nem most tudtad meg, hogy elbuktad a krediteket. Nem tudom, mennyit kellhet ezért fizetni, de gondolom max pár tízezer forint. Ezt akár már szeptemberben is megkereshetted volna magadnak esténként, vagy hétvégén.

Azt tudják a szüleid, hogy buktál? Mert ha igen, onnantól már elég nyilvánvaló, hogy fizetni kell, azt már nem olyan nehéz elmondani. Mondd, hogy visszafizeted, és esetleg kezdj el dolgozni, ha már nyáron nem tudtál. (BTW miért nem?)

2016. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!