Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás egyetem?

Továbbtanulás egyetem?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, de még nem tudom pontosan hová szeretnék tovább menni, matematika, fizika faktos vagyok. Érdekelnek a mérnöki dolgok, ezen felül pedig az utazás, más nyelvek, népek kultúrája. Mit ajánlanátok?

2016. okt. 26. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a mérnöki az jó, ha érdekel. Jól keresnél, ott is jól jön az angol-német tudás. Jól kereshetsz vele, és sokszor van, hogy a céggel ki kell menned más országba, ha olyan helyre kerülsz.


Ha a nyelvek, népek kultúrája amit inkább megnyomnál, az bölcsészkaron van, és tanulhatsz anglisztikád, germanisztikát, szlavisztikát, romanisztikát, mindenfélét. De viszont elég elvont, így a diplomáddal nem feltétlen találnál első körben jól kereső állást. Fordítónak, tolmácsnak esetleg elmehetnél ezzel.

2016. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!