Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elbőgöm magam. Nem tudom...

Elbőgöm magam. Nem tudom megtanulni istenke?

Figyelt kérdés

Igazságügyi igazgatási szakon vagyok és annyira k***va nehéz a jog. De amúgy nagyon érdekel és nem fogom itthagyni!!!

Most kezdtem idén de rohadt nehéz a jog. Pénteken zh 7 prezentáció + 117 oldal és a 7 prezentáció mindegyike 35 diás és tele tömény érthetetlen szöveggel.

Mit csináljak?

Bőgni fogok. Vaárnap óta tanulok de nem tudtam elég időt rászánni mert statisztika zh és jogi infó zh is volt a héten.

Annyira nehéz...

Mit tegyek?

Ma már 6 óta folyamatosan tanulok szinte. Délelőtt még statisztikáztam. Tegnap jogialaptanoztam még hajnali 2kor előtte meg statiztikáztam...

Hogy tanuljak meg holnap 4 prezentációt amik mind 35 diásak? :/

20/L


2016. okt. 27. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Erre nincs univerzális recept. Koffein és jó adag elszántság. Szedj koncentrálós bogyót, igyál sokat tanulás közben. Már közel a vége. Meg tudod csinálni, drukkolok. :)
2016. okt. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kiprobalhatsz agyi verkeringes fokozo keszitmenyeket, en mas miatt szedem, de tanulasban is segithetnek neked. Ginko biloba, Cavinton, Nootropil(utobbi ketto venykoteles, de olcso) . Nincs mellekhatasuk. A koffein szerinten nem jo, a szived porgeti feleslegesen, nem egeszseges ezzel nagy mennyisegben turbozni magad.
2016. okt. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 nap alatt megtudom tanulni? :'(

Holnap 8 körül ha felkelek?

3,5 óra kell nekem egy prezihez kb ahogy eddig számoltam.

És kellenének a szünetek is :'(

Plusz a könyvből még van 80 oldal..

2016. okt. 27. 01:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Menni fog. :) Húzogasd alá a lényeget, és ne stresszelj túlzottan rá. Becsületesen készülsz, semmi okod rettegni.
2016. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak ez a hét valami szörnyű..nagyon nagyon sok és jogi alaptanon nagyon sok múlik. Ráadásul én jól megfeleltre hajtok.. és ezért nehéz.

Ha ezt most nem csinálom meg akkor pót zh, ha azt sem akkor kapásból az első fél évben csúszok egy egész évet mert minden fél évben épül erre....

2016. okt. 27. 01:37
 6/10 anonim ***** válasza:
De nem fog megtörténni, mert megcsinálod. Tudom, hogy a negatív gondolatok kiküszöbölhetetlenek, de csak elveszik az időt tőled és a hitedet magadban. Minden negatív gondolat helyett tanulj még egy nagyot, próbáld megérteni az anyagot. Görcs nélkül sokkal egyszerűbben le fog csúszni. :) Még ha nehéz is.
2016. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát 2-3 hónap anyagát senki nem fogja 1-ik pillanatról a másikra tudni főleg nem a jogot.

Érdemes rendszeresen tanulni és ismételni, FŐLEG mert az első 2-3 félévben szórják ki az emberek nagy részét.

2016. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ez annyira nem vészes, simán meglehet tanulni, ha meg nem az aláírásért írsz hanem megajánlottért akkor nyugodtan lelehet sz@rni majd max mész vizsgázni, akkor úgyis több időd lesz tanulni.

Egyébként ez ilyen, könnyebb nem lesz és te még nem is igazán szívsz a jogi tárgyakkal, mint mi joghallgatók :D

Hova jársz amúgy? Debrecenbe?

2016. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aláírásért megy.

Széchenyi Egyetem

2016. okt. 27. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy lehet hooogy szereted de mégse tanulod? Mert nincs rá időd tudom, de miért? Lefekvés előtt tanulgatnád 1 órát vagyis tanulgattad volna eddig akkor már jóval könnyebb dolgod lenne.
2016. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!