Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jön közületek Földrajz...

Valaki jön közületek Földrajz emeltszintű érettségire?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hol fogtok vizsgázni?
2010. ápr. 27. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én, de vidéki vagyok, szóval nem hiszem, hogy egy helyre mennénk:)
2010. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én is vidéki vagyok. azért kérdem hogy hova mentek mert nem helyben lesz a vizsga hanem behívnak mindenkit vhova...
2010. ápr. 27. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Én gyulai vagyok, de Békéscsabára kell majd mennem.
2010. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem meg szolnokra. amgúy szted befolyásolja az hogy ha kevesen jelentkezünk, az írásbeli nehézségét. Pl ha kevesen jelentkezünk akkor könnyebb lesz stb... Vagy csak álmaimban? :)
2010. ápr. 28. 14:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak álmaidban:D

De ahogy nézegettem az előző évek emelt föcijeit nem tűnik olyan vészesnek, mondjuk én tavaly közepet letettem, de nyugodtan mehettem volna emeltre is. A föci az egyetlen ami miatt nem aggódom. Mondjuk innen lehet jó nagyot pofára esni:D

Te hogy haladsz a felkészüléssel? Föcivel kapcsolatos szakra akarsz továbbmenni?

2010. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát én tavaly előrehozott érettségit tettem középszinten. izgultam nagyon, és meg is lett az eredménye ... nem lett jó. de utána itthon meg olyan jóra megírtam. :O a szóbeli meg tök jó lett... de én is néztem az előző évi emelteket. a tavalyi tényleg nagyon egyszerű volt.... de az azelőtti viszont nagyon nehéz szerintem. :S Még nem tudom pontosan hogy hova is akarok továbbmenni... az emeltszint most csak javításként van, plusz a plusz40 pontért. :) De amúgy tervbe jöhet a TTK
2010. ápr. 28. 15:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem most felvételizel.

Nekem pont fordítva, az írásbeli majdnem hibátlan lett szóbelin meg társ.föciből kihúztam egy olyan tételt amiben többet őőő-ztem, mint amennyit normálisan beszéltem.

Emelten is a szóbelitől félek, mert ki tudja milyen tanárt kapok szóbelinél. Én TTK-ra jelentkeztem Debrencenbe remélem sikerülni fog.

2010. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
te amúgy hogy készülsz rá. mert én most úgy érzem hogy semmit sem tudok igazán :S legjobb emeltszintű érettségi amit írtam csak 70,5 %os lett :S de olyan hülyeségeken rontom el.
2010. ápr. 28. 15:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, vaktérképre már semennyit, mert azokat oda-vissza megtanultam tavaly. 9-10.-es tk-t olvasgatom, meg a tanár egy csomó plusz anyagot hozott még órán.

Amúgy szerintem emeltre nem kell többet tudni, mint középre csak térkép nélkül nehezebb. Bár remélem idén nem kapunk valami olyan ábrát amihez statisztálni fogok:D

2010. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és szóbelire hogy fogsz készülni? :S mert az inkább neccesebb:s
2010. ápr. 28. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!