Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 17,5 éves lány vagyok, és...

17,5 éves lány vagyok, és katona vagy rendőr szeretnek lenni. Melyik a jobb? Lent több infò.

Figyelt kérdés
Tehàt apukàm nèmet anyum magyar,tehàt simàn mehetnèk a nèmet katonasàgra,ami jòl felszerelt ès stb.de a magyar rendőrsègre is mehetnèk.Kèrdèsek hogy szerintettek melyik a jobb?Habàr közbe mèg nèztem a francia lègiòt is,es ha jol tudom làny is mehet oda?!Franciàul is beszèlek 1 ève tanulom màr,angolt meg kèt ève.Nèmet közepfoku nyelvvizsgam meg màr megvan.Sportos vagyok,minden reggel futok kb 2_3km,ès delutan is futok,es kondiba is jàrok.Többek között 6 ève teniszezek ès 2 eve tancolok is,+uszni is jarok minden hetvegen.Szoval sportos vagyok.Tehàt a kèrdèsem hogy melyik katonasagra menjek szerintetek?Sajat tapasztalat is jol jonne.A magyar honvedseg nem igazan vonz,mert nincs annyira fontos dolguk..

2016. okt. 31. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
+infò 168cm,ès 50kg vagyok :D Tehàt nem valami nagy darab vagyok.De nagyon sportos,es eleg sok mindent kibirok.Soha nem volt semmi mutetem,nincs szemuvegem,nincs semmi betegsegem :)
2016. okt. 31. 12:03
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted az állampolgároknap a védelme és katasztrófa esetén segítséget nyújtani nem fontos?
2016. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze de,de nem hiszem hogy mostanàban lesz valami baj..A hatar menten meg nincs kedvem egesz nap setalni.Eleg sok ismerosom van lent,es mondjak hogy nagyon rossz a helyzet,es mondtak hogy ezert ne menjek a magyar ho
2016. okt. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!